Beets

$3.50

Rich with flavor and delicious.  Sold in one pound packages.

Out of stock

Category:

Description

We wash all our naturally grown produce with spring water. We hope all the dirt and critters are gone but please wash again to be sure.

Thank you!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *